KILOMILER UKPL - LICZNIK W MILACH >> ZMIANA NA KILOMETRY // MPH-KMH - Cena 300zł

KILOMILER UKPL - LICZNIK W MILACH >> ZMIANA NA KILOMETRY // MPH-KMH - Cena 300zł
KILOMILER UKPL - LICZNIK W MILACH >> ZMIANA NA KILOMETRY // MPH-KMH - Cena 300zł KILOMILER UKPL - LICZNIK W MILACH >> ZMIANA NA KILOMETRY // MPH-KMH - Cena 300zł
Kod produktu: KILOMILER UKPL MPH/KMH
Dostępność: Dostępny w 2 - 3 Dni
Ilość:  

KILOMILER UKPL - PRZELICZNIK MIL NA KILOMETRY - MPH /KMH DLA OSÓB KTÓRE SPROWADZIŁY Z USA LUB ANGLII POJAZD KTÓRY NIE MA FABRYCZNEJ FUNKCJI PRZEJŚCIA Z WYŚWIETLANIA CZY WSKAZYWANIA PRĘDKOŚCI W KILOMETRACH A CHCIAŁYBY UŻYWAĆ GO NORMALNIE W POLSCE BEZ WYMIANY CAŁEGO ORYGINALNEGO OPRZYRZĄDOWANIA .
PROPONUJĘ TYM Z PAŃSTWA KTÓRZY SPROWADZILI DO POLSKI JAKIŚ POJAZD Z KRAJU GDZIE JEDNOSTKĄ MIARY DROGI I PRĘDKOŚCI SĄ MILE LĄDOWE, URZĄDZENIE KTÓRE ZA POMOCĄ JEDNEGO PRZEŁĄCZNIKA SPOWODUJE WYŚWIETLANIE WŁAŚCIWEJ PRĘDKOŚCI W KILOMETRACH I ODCIĄŻY PAŃSTWA UWAGĘ POZWALAJĄC SPOKOJNIE KIEROWAĆ BEZ ZASTANAWIANIA SIĘ CZY PORUSZACIE SIĘ Z DOZWOLONĄ PRĘDKOŚCIĄ. PRĘDKOŚĆ  NA WYŚWIETLACZU LUB PRĘDKOŚCIOMIERZU WSKAZÓWKOWYM WZROŚNIE ODPOWIEDNIO, WSKAZUJĄC WŁAŚCIWĄ DLA EUROPY, MIERZONĄ W KILOMETRACH. ZARÓWNO PRĘDKOŚĆ JAK I PRZEBYWANY DYSTANS SĄ LICZONE POPRAWNIE PODCZAS PODRÓŻY .WIELE POJAZDÓW POSIADA OCZYWIŚCIE FUNKCJĘ PRZEJŚCIA Z MIL W KILOMETRY WBUDOWANĄ FABRYCZNIE JEDNAK JEST SPORA LICZBA SAMOCHODÓW I MOTOCYKLI CZY QUADÓW NIE POSIADAJĄCYCH TAKIEJ OPCJI I ROZWIĄZANIEM ICH PROBLEMU MOŻE BYĆ KILOMILER UKPL.
    
LINK DO FILMU Z PRĘDKOŚCIOMIERZEM LCD: https://www.youtube.com/watch?v=8hFbxI3qSE4
   
LINK DO FILMU Z PRĘDKOŚCIOMIERZEM WSKAZÓWKOWYM: https://youtu.be/4FFAAwxvl6Y

 DOKŁADNOŚĆ PRZELICZANIA PRĘDKOŚCI JEST WYSOKA CO WIDAĆ NA FILMIE. IDEALNIE BY BYŁO GDYBY PRZYJĄĆ RELACJĘ W KTÓREJ 1 MILA TO 1,61KM. W KILOMILERZE UKPL PRZELICZENIE NASTĘPUJE Z UŻYCIEM WSPÓŁCZYNNIKA 1,60. ZATEM JEŻELI 100 MPH x1,61=1 61 KMH TO 100 MPH x :1,60 = 160 KMH . JAK WIDAĆ, DLA PRZELICZENIA 100 MIL NA KILOMETRY, ODSTĘPSTWO OD IDEAŁU TO 1 KM.
TAK WIĘC KILOMILER UKPL MOŻE POMÓC W UTRZYMANIU WŁAŚCIWEJ PRĘDKOŚCI JAZDY W POLSCE POJAZDEM POCHODZĄCYM Z USA I UK.        
JAK ZWYKLE RÓWNIEŻ I TO URZĄDZENIE ZBUDOWALIŚMY TAK ABY BYŁO MAKSYMALNIE ŁATWE W INSTALACJI NAWET DLA SAMEGO UŻYTKOWNIKA I TAK BY BYŁO NIEZAWODNE. JEST RÓWNIEŻ ZABEZPIECZONE PRZED ODWROTNYM PODŁĄCZENIEM PODCZAS INSTALACJI WIĘC NIE MA RYZYKA USZKODZENIA URZĄDZENIA LUB INSTALACJI POJAZDU.
KILOMILER UK - PL I KILOMILER PL - UK TO 2 ODRĘBNE  DZIAŁAJĄCE ODWROTNIE URZĄDZENIA JEDNAK WYGLĄDAJĄ I MONTUJE SIĘ JE TAK SAMO

ZALETY:
- POPRAWA JAKOŚCI PODRÓŻY
- WYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO
- PROSTY SPOSÓB MONTAŻU I URUCHOMIENIA URZĄDZENIA (WPINAMY SIĘ W 3 PRZEWODY POJAZDU: +, - I IMPULSOWY OD PRĘDKOŚCIOMIERZA)
- ZABEZPIECZENIE PRZED ODWROTNYM PODŁĄCZENIEM
- NIE MA POTRZEBY JAKIEJKOLWIEK REGULACJI UKŁADU PO ZAMONTOWANIU
CAŁY UKŁAD MIEŚCI SIĘ W MOCNEJ I SZCZELNEJ OD WODY OBUDOWIE. W ZESTAWIE ZNAJDUJE SIĘ URZĄDZENIE /// KILOMILER /// WRAZ Z PRZEŁĄCZNIKIEM ZEWNĘTRZNYM DO SZYBKIEGO PRZEŁĄCZANIA MILE >>KILOMETRY, INSTRUKCJA Z OPISEM PODŁĄCZENIA I GWARANCJA NA 12 MIESIĘCY.

PARAMETRY URZĄDZENIA:  

                                                                       
ZASILANIE: 10-15V   

WYMIARY  OBUDOWY: 7mm x 35mm x15mm

PRZEWÓD Z PRZEŁĄCZNIKIEM: 50cm                                                                                                                                                                                           
PRZEWÓD ZASILANIA I IMPULS.: 30cm
 
WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TEL: 505 29 00 59

 
Sklep na bazie OpenCart
PPHU BRAHOL JAROSŁAW NARUSZKO © 2019