DEUTZ FAHR kombajn Topliner Sterownik moduł zastępujący *TIMCO SA12 - NOWE Gwarancja 24MIE - Cena 800zł

DEUTZ FAHR kombajn Topliner Sterownik moduł zastępujący *TIMCO SA12 - NOWE Gwarancja 24MIE - Cena 800zł
DEUTZ FAHR kombajn Topliner Sterownik moduł zastępujący *TIMCO SA12 - NOWE Gwarancja 24MIE - Cena 800zł DEUTZ FAHR kombajn Topliner Sterownik moduł zastępujący *TIMCO SA12 - NOWE Gwarancja 24MIE - Cena 800zł DEUTZ FAHR kombajn Topliner Sterownik moduł zastępujący *TIMCO SA12 - NOWE Gwarancja 24MIE - Cena 800zł
Kod produktu: TOPLINER DEUTZ FAHR TIMCO SA12
Dostępność: 10
Ilość:  

Witam i zapraszam do zakupu nowych, (GWARANCJA 24 miesiące) sterowników (zastępujących TIMCO SA12) które sterują m.in. uruchomieniem hederu, młockarni i procesu wysypu ziarna czyli kilkoma ważnymi siłownikami liniowymi w kombajnach Deutz Fahr serii Topliner np.4065 HTS, 4075 HTS i w innych. NA STEROWNIKI UDZIELAMY GWARANCJI 24 MIESIĘCY OD DATY ZAKUPU.

Oferujemy również naprawę Państwa używanych już, oryginalnych sterowników SA12 i SA42 w cenie znacznie niższej niż nasze nowe - jeżeli stare nie są mocno zniszczone to nowe oczywiście nie są koniecznością.


Z założenia moduły te istnieją po to aby w odpowiednim momencie *PRZECIĄŻENIU* automatycznie wyłączyć obsługiwany silnik*siłownik* co znacznie ułatwia pracę maszyny i zwiększa bezpieczeństwo.

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TEL: 505 29 00 59

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zabronione jest kopiowanie umieszczonych tu zdjęć i tekstów lub ich części bez zgody autora. Logotypy, nazwy producentów, nazwy i oznaczenia urządzeń i rozwiązań technicznych umieszczone w tym ogłoszeniu nie są naszą własnością i nie są z nami w żaden sposób powiązane a zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.

Sklep na bazie OpenCart
PPHU BRAHOL JAROSŁAW NARUSZKO © 2020