NAPRAWA MONITORÓW WAG PRZEMYSŁOWYCH I WAG WOZÓW PASZOWYCH, PASZOWOZÓW, WAGA, WAGI

NAPRAWA MONITORÓW WAG PRZEMYSŁOWYCH I WAG WOZÓW PASZOWYCH, PASZOWOZÓW, WAGA, WAGI
NAPRAWA MONITORÓW WAG PRZEMYSŁOWYCH I WAG WOZÓW PASZOWYCH, PASZOWOZÓW, WAGA, WAGI NAPRAWA MONITORÓW WAG PRZEMYSŁOWYCH I WAG WOZÓW PASZOWYCH, PASZOWOZÓW, WAGA, WAGI NAPRAWA MONITORÓW WAG PRZEMYSŁOWYCH I WAG WOZÓW PASZOWYCH, PASZOWOZÓW, WAGA, WAGI NAPRAWA MONITORÓW WAG PRZEMYSŁOWYCH I WAG WOZÓW PASZOWYCH, PASZOWOZÓW, WAGA, WAGI NAPRAWA MONITORÓW WAG PRZEMYSŁOWYCH I WAG WOZÓW PASZOWYCH, PASZOWOZÓW, WAGA, WAGI NAPRAWA MONITORÓW WAG PRZEMYSŁOWYCH I WAG WOZÓW PASZOWYCH, PASZOWOZÓW, WAGA, WAGI NAPRAWA MONITORÓW WAG PRZEMYSŁOWYCH I WAG WOZÓW PASZOWYCH, PASZOWOZÓW, WAGA, WAGI
Kod produktu: PTM,KUHN,SILOKING,DIGISTAR
Dostępność: 10
Ilość:  

Zapraszam do skorzystania z oferty naprawy monitorów wag przemysłowych i wag wozów paszowych takich marek jak: PTM Advance, Evolution, TC10, HL15, HL20, HL25, HL30, HL50, HL50 Topcut, SC1500, L200, TWIN, GL200, G420. Strautmann, Kverneland, Triolet, Mayer Siloking. Dinamica Generale Stad 04, DG600, Winscale. Digi-Star, Digistar ez3400v, ez2500v, ez2400. JF-STOLL. Walker Technik feed navigator, Simple Feed21 itp

Jeżeli nie możesz uruchomić monitora wagi albo włączają się i wyłączają samoczynnie pewne funkcje, również jeżeli całkowicie brak reakcji na przyciskanie klawiszy a diody świecą i widać litery i ikony na wyświetlaczu lub odwrotnie...wszystko inne działa a nie widać nic na wyświetlaczu to prawdopodobnie będzie potrzebny szybki przegląd i solidny serwis elektroniki.

W przypadku stwierdzenia powyższych objawów i wykluczenia winy pozostałych elementów jak: wtyczki, przekaźniki, bezpieczniki i okablowanie, proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, ustalimy sposób dostarczenia monitora z ewentualnym boksem sterującym do naprawy.
Po uruchomieniu w jak najkrótszym czasie monitor i pozostałe elementy zostaną odesłane ubezpieczoną przesyłką pocztową za pobraniem lub kurierem za pobraniem do Państwa byście mogli kontynuować eksploatację przyczepy/paszowozu czy wagi w swojej firmie.
Możliwy jest również odbiór osobisty po zgłoszeniu przeze mnie gotowości urządzenia do odbioru, jeżeli to miałoby o kilka czy kilkanaście godzin przyspieszyć dalszą pracę maszyny. Dodatkowo przy odbiorze osobistym można sprawdzić na miejscu działanie monitora/komputera. Tak czy inaczej...każdy monitor/komputer przed odesłaniem po naprawie jest testowany pod kątem poprawności działania.

GWARANCJA NA TĘ NAPRAWĘ TO 24 MIESIĄCE

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TEL: 505 29 00 59

Sklep na bazie OpenCart
PPHU BRAHOL JAROSŁAW NARUSZKO © 2019