NAPRAWA MODUŁU EMU / TERRALOCK - sterowanie WOM, BLOKADY NAPĘDU I OŚWIETLENIA New Holland serii TM (165, 175), Ford, Case MXM120-190, Fiat, Hesston

NAPRAWA MODUŁU EMU / TERRALOCK - sterowanie WOM, BLOKADY NAPĘDU I OŚWIETLENIA New Holland serii TM (165, 175), Ford, Case MXM120-190, Fiat, Hesston
Kod produktu: EMU NEW HOLLAND
Dostępność: 10
Ilość:  

Zapraszam do skorzystania z oferty naprawy komputerów EMU/TERRALOCK obsługujących uruchamianie WOM (Wałka Odbioru Mocy), włączanie świateł i przełączanie napędów w traktorach firmy New Holland, Ford, Case MXM 120 - 190, Fiat, Hesston, i innych.

Numery modułów: 82029206,87307888, 87307889, 87374231

JEŻELI NIE MOŻESZ URUCHOMIĆ:
Oświetlenia traktora, przekonfigurować napędu - przekładni albo włączają się i wyłączają samoczynnie pewne funkcje. Również jeżeli całkowicie brak reakcji na przyciskanie klawiszy a diody świecą i odwrotnie...wszystko działa a nie widać nic na kontrolkach to prawdopodobnie będzie potrzebny szybki przegląd i solidny serwis elektroniki.

CZĘSTĄ I DOŚĆ TYPOWĄ USTERKĄ TYCH MODUŁÓW JEST BRAK MOŻLIWOŚCI URUCHOMIENIA WAŁKA ODBIORU MOCY.

W przypadku stwierdzenia powyższych objawów i wykluczenia winy pozostałych elementów jak: wtyczki, przekaźniki, bezpieczniki i okablowanie, proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, ustalimy sposób dostarczenia komputera do naprawy.
Po uruchomieniu w jak najkrótszym czasie komputer zostanie odesłany ubezpieczoną przesyłką pocztową za pobraniem do Państwa byście mogli kontynuować eksploatację traktora.
Możliwy jest również odbiór osobisty po zgłoszeniu przeze mnie gotowości urządzenia do odbioru, jeżeli to miałoby o kilka czy kilkanaście godzin przyspieszyć dalszą pracę maszyny. Dodatkowo przy odbiorze osobistym można sprawdzić na miejscu działanie komputera. Tak czy inaczej...każdy komputer przed odesłaniem po naprawie jest testowany pod kątem poprawności działania.

GWARANCJA NA TĘ NAPRAWĘ TO 24MIESIĄCE.

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TEL: 505 29 00 59

Sklep na bazie OpenCart
PPHU BRAHOL JAROSŁAW NARUSZKO © 2019