BRAHOL ALU / LED - WYŚWIETLACZ BIEGÓW DO MOTOCYKLI I QUADÓW - Cena 1000zł

BRAHOL ALU / LED - WYŚWIETLACZ BIEGÓW DO MOTOCYKLI I QUADÓW - Cena 1000zł
BRAHOL ALU / LED - WYŚWIETLACZ BIEGÓW DO MOTOCYKLI I QUADÓW - Cena 1000zł BRAHOL ALU / LED - WYŚWIETLACZ BIEGÓW DO MOTOCYKLI I QUADÓW - Cena 1000zł BRAHOL ALU / LED - WYŚWIETLACZ BIEGÓW DO MOTOCYKLI I QUADÓW - Cena 1000zł BRAHOL ALU / LED - WYŚWIETLACZ BIEGÓW DO MOTOCYKLI I QUADÓW - Cena 1000zł BRAHOL ALU / LED - WYŚWIETLACZ BIEGÓW DO MOTOCYKLI I QUADÓW - Cena 1000zł BRAHOL ALU / LED - WYŚWIETLACZ BIEGÓW DO MOTOCYKLI I QUADÓW - Cena 1000zł
Marka: BRAHOL
Kod produktu: BRAHOL ALU / LED
Dostępność: 1

Dostępne opcje


* Wybierz kolor obudowy:

Notatka dla sprzedawcy:

Ilość:  

WYŚWIETLACZ BIEGÓW DO MOTOCYKLI, QUADÓW ITP BRAHOL ALU/LED . NASTĘPCA GEARFIXa.


    WYŚWIETLACZ BIEGÓW DO MOTOCYKLI BRAHOL ALU / LED

 
WYŚWIETLACZ BIEGÓW DO POJAZDÓW 5 i 6 BIEGOWYCH Z UKŁADEM BIEGÓW 102345,1023456.
 
NAJPROSTSZY Z MOŻLIWYCH SPOSOBÓW KALIBRACJI CZUJNIKA POŁOŻENIA DŹWIGNI ZMIANY BIEGÓW - WYSTARCZY KILKA WŁĄCZEŃ I WYŁĄCZEŃ STACYJKI I WYCHYLENIE DŹWIGNI W DÓŁ I W GÓRĘ.
 
/// BRAHOL ALU / LED OD STRONY ELEKTRONIKI JEST NASZYM WŁASNYM PRODUKTEM OD POMYSŁU AŻ PO GOTOWE URZĄDZENIE. POWSTAJE W POLSCE I DLATEGO MOGĄ SIĘ PAŃSTWO SPODZIEWAĆ ŻE JEST TO PRODUKT WYSOKIEJ JAKOŚCI - MOCNY, SZCZELNY I PRECYZYJNY ///
 
  Jest to cyfrowy wyświetlacz biegów do wszystkich pojazdów (zwłaszcza tych w których prędkościomierz nie jest cyfrowy a jest napędzany linką) dwuśladowych i innych z sekwencyjną skrzynią biegów, sterowanych jedną dźwignią nożną czy też ręczną lub cięgnem.
 
   Urządzenie to nie wymaga ingerencji w elektronikę motocykla czy innego pojazdu a jego montaż jest bardzo prosty, wystarczy podpiąć MASĘ, +12V za stacyjką i wpiąć się w przewód LUZU "NEUTRAL".
   
   Ostatnią czynnością jest zainstalowanie czujnika wychylenia dźwigni zmiany biegów i sprzęgnięcie go z opaską zaciskową na cięgnie lub dźwigni by układ reagował na przesuwanie się dźwigni w GÓRĘ i w DÓŁ.
Dzięki temu układ będzie "wiedział" czy dodajemy bieg wyższy czy niższy i wyświetli aktualny bieg.
   Gdy wrzucimy LUZ, układ wyzeruje się i wyświetli właśnie "0". Bieg na którym zostawiliśmy motocykl zostaje zapamiętany i po ponownym przekręceniu kluczyka wyświetli się dokładnie ta pozycja a wskaźnik będzie kontynuował śledzenie zmian biegów i podawał je na wyświetlaczu.        
   BRAHOL ALU / LED działa szybciej niż niektóre wskaźniki wyliczające bieg z impulsów prędkościomierza i obrotomierza (WAŻNE PRZY MOTOCYKLACH SPORTOWYCH GDZIE WSZYSTKO DZIEJE SIĘ SZYBCIEJ, ZWŁASZCZA NA TORZE WYŚCIGOWYM).
   Bieg jest wskazywany również na postoju na skrzyżowaniach itp, gdy pojazd nie jest w ruchu bo tutaj to nie zależy od prędkościomierza.
 Urządzenie tym razem otrzymało mniejszą obudowę z soczewką rozpraszającą refleksy słoneczne i z uchwytem obrotowym na kierownicę.
 
   Najważniejszą modyfikacją jest jednak zastosowany w tej wersji czujnik wychylenia dźwigni zmiany biegów i MAKSYMALNIE UPROSZCZONA PROCEDURA KALIBRACJI czujnika do wykrywania ruchu dźwigni zmiany biegów w górę lub w dół.
 
    Cała akcja po zamontowaniu czujnika i umieszczeniu na cięgnie lub na dźwigni opaski zaciskowej z oczkiem sprowadza się do kilku włączeń stacyjki i wychylenia dźwigni w dół a następnie w górę.
 
    Po każdym wychyleniu, przytrzymujemy dźwignię w osiągniętym położeniu skrajnym lub lekko przed jego osiągnięciem i przekręcamy stacyjkę w pozycję OFF a następnie wracamy na ON by urządzenie zapamiętało owe wychylenia charakterystyczne dla danego modelu motocykla.
 
    Po tej skromnej procedurze wyświetlacz jest gotowy do normalnej eksploatacji. Nie ma znaczenia czy w konstrukcji danej skrzyni biegów wychylenie dźwigni w górę i w dół różnią się wielkością...zostaną zapamiętane takie jakie są i będą normalnie obsługiwane.
 
    Możliwa jest również zmiana kierunku naliczania biegów poprzez ponowne zaprogramowanie kątów wychyleń dźwigni. Kierunek naliczania zmieniany jest po każdym programowaniu na przeciwny. Stosuje się to kiedy w jakimś motocyklu wymuszony jest inny sposób zamontowania czujnika kąta i przy podwyższaniu biegu wyświetlacz liczy w dół...pozostaje po prostu przeprogramować zakresy wychyleń dźwigni a kierunek naliczania się odwróci. 
 
 
     LINK DO FILMU PRZEDSTAWIAJĄCEGO KALIBRACJĘ CZUJNIKA KĄTA WYCHYLENIA DŹWIGNI ZMIANY BIEGÓW ZAMONTOWANEGO W UKŁADZIE DEMONSTRACYJNYM:
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
   Dzięki urządzeniu /// BRAHOL ALU / LED /// wiemy na bieżąco na jakim biegu jedziemy,
o ile biegów zredukować i czy nie jedziemy już na najwyższym co eliminuje tzw wrzucanie "6" lub "7" której akurat dany motocykl czy quad nie posiada i dzięki temu mamy lepszą kontrolę nad pojazdem a jazda staje się płynniejsza, spokojniejsza, efektywniejsza.
 
 
ZALETY:
 
- POPRAWA JAKOŚCI PODRÓŻY
- WYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO
- JASNY I CZYTELNY WYŚWIETLACZ
- DUŻA CYFRA O WYSOKOŚCI 14mm
- NAJPROSTSZY Z MOŻLIWYCH SPOSOBÓW MONTAŻU I URUCHOMIENIA URZĄDZENIA (BEZ    INGERENCJI W OBWODY OBROTOMIERZA I PRĘDKOŚCIOMIERZA.
- ZABEZPIECZENIE PRZED ODWROTNYM PODŁĄCZENIEM 
- NIE MA POTRZEBY JAKIEJKOLWIEK REGULACJI UKŁADU PO ZMIANIE ŚREDNICY FELG, OPON CZY ZĘBATEK POJAZDU
 
 
  Cały układ mieści się w mocnej, ładnej i szczelnej od wody, aluminiowej obudowie.
W zestawie znajduje się urządzenie /// BRAHOL ALU / LED /// wraz z czujnikiem kąta wychylenia dźwigni, uchwyt na kierownicę motocykla, zaciski do podłączenia układu do instalacji motocykla (JEDNAK ZALECAM WLUTOWANIE PRZEWODÓW W INSTALACJĘ), instrukcja z opisem połączenia i gwarancja na 12 miesięcy.
 
 
 
PARAMETRY URZĄDZENIA:
 
  Zasilanie: 12V
  Wymiary: 55 mm x 27 mm 
  Wymiary czujnika: 25 mm x 25 mm x25 mm
 
 
 
  POKAZUJE AKTUALNY BIEG ZAWSZE, W CZASIE JAZDY ALE RÓWNIEŻ NA POSTOJU CHOĆBY NA ŚWIATŁACH CZY PRZED PRZEJAZDEM KOLEJOWYM DZIĘKI CZEMU NIE ZAPOMNISZ ZREDUKOWAĆ BIEGU PRZED RUSZENIEM.
 
 
Zamawiając BRAHOL ALU / LED, podaj w e-mailu do sprzedawcy czy skrzynia biegów ma5 czy 6 przełożeń.   
 
 
 
WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TEL: 505 29 00 59
Sklep na bazie OpenCart
PPHU BRAHOL JAROSŁAW NARUSZKO © 2020